Beyond-the-time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I'm opening strange new worlds Carried by the hands of destiny, Which take me up beyond the time...
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Conteaza o noapte pierduta,degeaba?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Brown Amelia

Brown Amelia


Posts : 27
Join date : 2009-07-08

Conteaza o noapte pierduta,degeaba? Empty
PostSubject: Conteaza o noapte pierduta,degeaba?   Conteaza o noapte pierduta,degeaba? I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 3:57 am

Alaturi de lac,ceva mai sus,se reflecta luna,argintie mare,in jur?Liniste completa,cineva?Nimeni,cum?Atat de linistitor,de ce?Ei bine,la intrebarea asta,nu a raspuns.Privi in gol,apoi isi sprijini caapul de una din palmi.
Back to top Go down
Rey

Rey


Posts : 79
Join date : 2009-07-08

Conteaza o noapte pierduta,degeaba? Empty
PostSubject: Re: Conteaza o noapte pierduta,degeaba?   Conteaza o noapte pierduta,degeaba? I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 4:00 am

Ajung si eu langa lac si ma asez langa amelia
-Fara somn? Cerul e frumos in seara asta nu crezi?zise baiatul fetei apoi uitanduse la lac unde se reflecta lumina lunii
Back to top Go down
Brown Amelia

Brown Amelia


Posts : 27
Join date : 2009-07-08

Conteaza o noapte pierduta,degeaba? Empty
PostSubject: Re: Conteaza o noapte pierduta,degeaba?   Conteaza o noapte pierduta,degeaba? I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 4:02 am

Il privi cu coada ochiului pe baiat,nu vruia sa spuna nimic,linistea cea placuta,fusese intrerupta.
-Da! ii raspunse scurt,apoi rasfufla incet.
Back to top Go down
Rey

Rey


Posts : 79
Join date : 2009-07-08

Conteaza o noapte pierduta,degeaba? Empty
PostSubject: Re: Conteaza o noapte pierduta,degeaba?   Conteaza o noapte pierduta,degeaba? I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 4:07 am

Baiatul tacu si se intainse pe pamant uitanduse la cer . Acum linistea se asternuse din nou asupra inprejurimilor
Back to top Go down
Sponsored content





Conteaza o noapte pierduta,degeaba? Empty
PostSubject: Re: Conteaza o noapte pierduta,degeaba?   Conteaza o noapte pierduta,degeaba? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Conteaza o noapte pierduta,degeaba?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» O noapte petrecuta-n pod..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beyond-the-time :: Town :: Lacul-
Jump to: