Beyond-the-time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I'm opening strange new worlds Carried by the hands of destiny, Which take me up beyond the time...
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Diminata in bucatarie -_-

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Rey

Rey


Posts : 79
Join date : 2009-07-08

Diminata in bucatarie -_- Empty
PostSubject: Diminata in bucatarie -_-   Diminata in bucatarie -_- I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 2:39 am

Intra in bucatarie pe jumatate adormit si se aseza pe bufet
Back to top Go down
Clauzs Evelline

Clauzs Evelline


Posts : 41
Join date : 2009-07-08
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful :P

Diminata in bucatarie -_- Empty
PostSubject: Re: Diminata in bucatarie -_-   Diminata in bucatarie -_- I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 4:21 am

Veni icnet in bucvatarie,mai mult adormita decat treaza,ciufulita in par si imbracata inca in o pereche de pantaloni scurti de culoare albas si o camasuta mica tot de aceeasi culoare..pijamaua.Se freca incet la ochi precum un copil mic incercand sa caute frigiderul.(avea ochii inchisi).
Back to top Go down
Rey

Rey


Posts : 79
Join date : 2009-07-08

Diminata in bucatarie -_- Empty
PostSubject: Re: Diminata in bucatarie -_-   Diminata in bucatarie -_- I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 6:32 am

-Frigiderul este la dreapta! La stanga unde esti tu este chiuveta!zic fetei vazand ca este aproape adormita si cu ochii inchisi
Back to top Go down
Clauzs Evelline

Clauzs Evelline


Posts : 41
Join date : 2009-07-08
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful :P

Diminata in bucatarie -_- Empty
PostSubject: Re: Diminata in bucatarie -_-   Diminata in bucatarie -_- I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 6:35 am

Fara sa-si dea seama,bruneta deschise robinetul dand drumul apei sa curga in chiuveta,fara sa vrea udandusi pijamaua.Cand realiza incerca sa se abtina de la injuraturi muscandusi buza inferioara.
"Ce mama drakuu!La naiba..nici ca ma schimb!"
Isi deschise ochii privindul pe baiat.
-Mda..mersi ca mai ajutat...-.-'' iar dreapta ta este stanga mea.
Back to top Go down
Brown Amelia

Brown Amelia


Posts : 27
Join date : 2009-07-08

Diminata in bucatarie -_- Empty
PostSubject: Re: Diminata in bucatarie -_-   Diminata in bucatarie -_- I_icon_minitimeThu Jul 09, 2009 1:29 am

Intra in bucatarie,privi in jur.
-"Mno,si eu care credeam ca voi fi singura,da` de... "Replica in intimitatea gandurilor sale,isi lua ceaiul de lamaie,asezandu-se pe un scun.
Back to top Go down
Clauzs Evelline

Clauzs Evelline


Posts : 41
Join date : 2009-07-08
Location : Undeva prin pat..Caut cearceaful :P

Diminata in bucatarie -_- Empty
PostSubject: Re: Diminata in bucatarie -_-   Diminata in bucatarie -_- I_icon_minitimeThu Jul 09, 2009 2:22 am

Ofta incet.Isi lua o portocala (Mad❌x) ducanduse langa bufet.
-Neatza si tie,somnoroaso. Replica bruneta privind-o cu atentie pe tanara.
Back to top Go down
Rey

Rey


Posts : 79
Join date : 2009-07-08

Diminata in bucatarie -_- Empty
PostSubject: Re: Diminata in bucatarie -_-   Diminata in bucatarie -_- I_icon_minitimeThu Jul 09, 2009 8:52 am

-Nu , nu esti singura ! ii zise fetei care intrase in bucatari dupa cei citise gandurile
Back to top Go down
Sponsored content





Diminata in bucatarie -_- Empty
PostSubject: Re: Diminata in bucatarie -_-   Diminata in bucatarie -_- I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Diminata in bucatarie -_-
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Beyond-the-time :: House :: Bucatarie-
Jump to: